Nabídka pracovního místa pro logopeda, Tábor

ZŠ a MŠ a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s., Tábor nabízí volné místo na pozici logoped/logopedka. Individuální terapie dětem a mládeži se širokým spektrem postižení. Znalost práce v programu VOKS a zkušenosti s AAK výhodou. Práce v týmu terapeutů a spolupráce s 2. logopedkou, zaškolení stávající logopedkou. Plný pracovní úvazek – nástup nejpozději od 1.9.2017. Možnost dalšího vzdělávání, 40 dnů dovolené.

Kontakt pro zasílání životopisů: Lucie Zemanová, sekretariat@kanka.info; tel.: 381 212 872, 607 278 092.

Inzerát naleznete zde: inzerát LOGOPEDKA, ZŠ a MŠ Kaňka, Tábor

Středisko výchovné péče, Valašské Meziříčí, hledá speciálního pedagoga

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Olomouc – Svatý Kopeček
Pracoviště: Středisko výchovné péče, Králova 370, Valašské Meziříčí
Hledá od 1. 9. 2017 učitele (speciálního pedagoga) na plný úvazek. Pro více informací nutné osobní setkání s vedoucí zařízení PhDr. Veronikou Skorunkovou.
Kontakt: psycholog@svpvm.cz
www.svpvm.cz

Nabídka dlouhodobé praxe pro studenty SPP

Dobrý den,

Pro našeho čtyřletého syna s kombinovaným postižením hledáme studenta/ku, který/á by byl/a ochotna jednou týdně dojíždět k nám do Velkého Týnce a zkoušet se synem pracovat a postupně jej rozvíjet. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s Ranou péčí – ukážeme, zaškolíme, atp.

Kontakt: placha.andrea@seznam.cz