Rozvrhy kombinovaného a celoživotního studia

Vážení studenti,

zde na těchto stránkách (viz rozdělovník níže) budete nacházet aktuální informace k rozvrhům oborů speciální pedagogiky kombinovaného a celoživotního studia.

Změny rozvrhu budou aktualizovány ve středu každý týden na aktuálně platný týden (v části Změny rozvrhu). U neočekávaných změn ovšem i později. Prosím kontrolujte změny i ve čtvrtek odpoledne.

V případě dotazů k rozvrhům kombinovaného a celoživotního studia kontaktujte
Mgr. Kateřinu Jeřábkovou, Ph.D. – jerabkova.katerina@gmail.com, tel. 585 635 331.

Mgr. Kateřina Jeřábková, Ph.D.

Materiál s informacemi k zápisu předmětů do STAGu:

pokyny_k_zapisu

Studenti přihlášení na předměty USS/KUPD1 a USS/KUSP1 dne 24.2.2017. Mění se konzultační den na 17.2.2017.

Studenti 1.r. Bc. SP andragogika – stáhněte si nový rozvrh – je zde doplněn předmět USS/KUZSD.

Informace pro studenty kombinované formy studia o podmínkách ukončení C předmětu USS/KUKTE (Kinezioterapie): KUKTE_info_podminky_splneni

Návod, jak na potíže se zápisem předmětů v Portále: navod_rozvrh

V případě předmětových akcí, které mají stejnou zkratku pro více oborů (např. USS/KUSP1), hledejte svůj termín výuky v poznámce!!! Zapisujte se na předmětovou akci určenou pro Váš obor. Termín výuky musí odpovídat termínu, který najdete v rozvrhu zavěšeném na této stránce.