Rozvrhy kombinovaného a celoživotního studia

Vážení studenti,

zde na těchto stránkách (viz rozdělovník níže) budete nacházet aktuální informace k rozvrhům oborů speciální pedagogiky kombinovaného a celoživotního studia.

Změny rozvrhu budou aktualizovány ve středu každý týden na aktuálně platný týden (v části Změny rozvrhu). U neočekávaných změn ovšem i později. Prosím kontrolujte změny i ve čtvrtek odpoledne.

V případě dotazů k rozvrhům kombinovaného a celoživotního studia kontaktujte
Mgr. Kateřinu Jeřábkovou, Ph.D. – jerabkova.katerina@gmail.com, tel. 585 635 331.

Mgr. Kateřina Jeřábková, Ph.D.

C předměty

Kapacita C předmětů je omezena. Jako C předměty si nemusíte volit pouze předměty, které jsou vypisovány jako C předměty. Jako C předmět si můžete zapsat téměř jakýkoli A i B předmět na celé univerzitě. Doporučuji vám, najít si nějaký zajímavý A nebo B předmět u jiných oborů PdF než ten, který studujete, příp. nějaký předmět na Cyrilometodějské fakultě, a zapsat si ho jako C předmět.

Tabulkové rozvrhy kombinovaného studia byly vloženy.

Materiál s informacemi k zápisu předmětů do STAGu:

pokyny_k_zapisu

Informace pro studenty kombinované formy studia o podmínkách ukončení C předmětu USS/KUKTE (Kinezioterapie): KUKTE_info_podminky_splneni

V případě předmětových akcí, které mají stejnou zkratku pro více oborů (např. USS/KUSP1), hledejte svůj termín výuky v poznámce!!! Zapisujte se na předmětovou akci určenou pro Váš obor. Termín výuky musí odpovídat termínu, který najdete v rozvrhu zavěšeném na této stránce.