Hledá se speciální pedagog pro žáky s PAS – Vyškov

Mateřská škola, základní škola a střední škola Vyškov, příspěvková organizace
Naše škola má dlouhodobou a úspěšnou zkušenost se vzděláváním žáků s PAS. S jejich navyšujícím se počtem v příštím roce budeme pro tyto žáky otevírat již čtvrtou třídu. Proto do našeho kolektivu hledáme speciálního pedagoga od srpna 2021.
Požadujeme: VŠ vzdělání – magisterský titul, obor: Speciální pedagogika pro učitele, dobré komunikační schopnosti, ochotu dále se vzdělávat, schopnost pracovat v týmu,
samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, dobrou uživatelskou znalost práce s PC, psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace, profesionalitu, sebereflexi, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: zodpovědnou a smysluplnou práci, příležitost k profesnímu i osobnostnímu růstu, kolegiální spolupráci, příspěvek na další vzdělávání, 40 dní dovolené, školní stravování a jiné benefity.
Máte-li zájem, zašlete nám motivační dopis se strukturovaným životopisem na adresu sps.vyskov@skolyjm.cz, případně se můžete informovat na tel. 517 348 909.