Pozvánka na konferenci k rané péči

Vážení kolegové,

ráda bych Vás pozvala na konferenci pořádanou Asociací rané péče České republiky, z.s. a pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí 
s názvem “Raná péče v mezinárodním kontextu”. 
Konference se uskuteční v Praze (Etnosvět, Legerova 22) 27.11. 2018.
 
Zde: Konference ARPČR 27.11.2018 naleznete podrobnější informace, program konference, jednotlivé přednášející a přihlašovací formulář. Pro případ, že by se Vám neotevřel v pozvánce, posílám raději i takto:
 
Případné dotazy posílejte na e-mail ARPČR: posta.aprp@gmail.com
Do předmětu e-mailu napište KONFERENCE.
 
Těšíme se na Vaši přihlášku
S pozdravem
 
Mgr. Petra Verdis
 
Koordinátor 
Profesionalizace Asociace pracovníků v rané péči, z.s.
Asociace pracovníků v rané péči, z.s.

Vlachova 1502, 155 00 Praha 5

www.aprp.cz

Informace k výuce USS/UPRO

Předmět USS/UPRO proběhne dne 26. 10. 2018 od 8,30 (ukončení dle našich potřeb – minimálně však v 13,00) v seminární místnosti ÚSS (stará budova, 2. patro) (část praktické výuky probíhá za každého počasí i venku – prosím o přizpůsobení oblečení tomuto faktu:-)). Veronika Růžičková

Hledají se dobrovolníci na prodej Bílé pastelky

Ve středu 17. října 2018 proběhne celostátní sbírka Bílá pastelka. Hledáme dobrovolníky, kteří budou prodávat ve dvojicích 100 kusů pastelek, jedna pastelka za 30 Kč. Sbírka bude probíhat po celý den od 8:00 do 19:00. Výtěžek sbírky se použije na výukové programy pro zrakově postižené (služby Tyfloservisu, SONS).
Potřebujeme dobrovolníky zvláště pro odpolední, případně pro dopolední prodej. Nemusíte prodávat celý den, pomůže nám i pár hodin.  Dobrovolníků máme nedostatek.
Jako poděkování Vám zůstane tričko s logem Bílá pastelka a potvrzení o účasti na akci, které na požádání vystavíme.

Sbírka má tradici i dobré jméno (letos je 19. ročník). Nebude to těžký úkol, ale zajímavá zkušenost. Při osobním setkání si domluvíme konkrétní prodejní čas, který Vám bude vyhovovat. Při vyzvednutí kasičky a pastelek si domluvíme konkrétní prodejní místo.
Kontakt:
Bc. Michaela Ševčíková

instruktor sociální rehabilitace 

e-mail: 
sevcikova@tyfloservis.cz
tel: 585 428 111, 608 572 351
Tyfloservis, o.p.s.
I. P. Pavlova 184A/69

779 00 Olomouc

www.tyfloservis.cz
www.bilapastelka.cz

TANEC. Tanec? tanec!

Dobrý den, rádi bychom vás  pozvali na náš velkolepý taneční gala večer, který odehrajeme 5. října od 19.hodin v brněnském SONO centru!!! Večerme nás bude provázet Petr Štěpán.

Našimi hosty budou sólisté baletu Národního divadla Brno a členové skupin Balet Globa a PROTY BOTY.

Cena vstupenky je 300, – Kč, zdravotně postižení zdarma.

Vstupenky je možno zakoupit na:  https://goout.net/cs/listky/tanec-tanec-tanec/gxad/

 

Pojďme společně otevřít svět hudby a tance všem, které známe!!!!

A kdo, že vlastně jsme?

Bílá holubice je taneční soubor handicapovaných a zdravých tanečníků. Naší uměleckou cestou je tvorba představení a vystoupení, která vycházejí z našich osobností, našeho vnímání sebe sama, vnímání ostatních tanečníků i okolního světa.

Tanec je pro nás všechny velká radost, přinášející uvolnění a společné sdílení emocí. Dlouhodobou vizí je umělecká profesionalizace tělesně postižených členů a vytvoření poloprofesionálního integrovaného uměleckého souboru. Svou činností pomáháme mimo jiné handicapovaným a jejich rodinám prožívat pozitivní emoce, které mají vliv na jejich každodenní život.

Naše motto: Nemůžeš chodit, můžeš tančit!