Hledá se empatický člověk do logopedické ambulance v Uherském Brodě

Hledám empatického člověka, který má chuť pracovat s radostí v příjemném a motivujícím prostředí mé logopedické ambulance v Uherském Brodě.

Při práci s pacienty Vám budou k ruce pomůcky a materiály z programů Terapie orální pozice, myofunkční terapie, neurovývojové stimulace, hlasové rehabilitace a reedukace, senzo-motorické integrační terapii (točící deska, balanční prkno a labyrint, houpačka, tunely, balanční překážková dráha, podlahové skútry, zátěžové pomůcky, magnetická/tabulová stěna, sluchátka Forbrain..), a také knihovna plná inspirace z domova a hlavně ze zahraničí.

Nabízím Vám i benefity k platu:

– telefon s tarifem neomezeného volání v ČR s internetem
– podporu v dalším vzdělávání a profesním rozvoji
– motivační odměny
– garanci předatestační přípravy

Zároveň požaduji:

– schopnost celostního a empatického přístupu k pacientům,
– motivaci k dalšímu vzdělávání v oblasti klinické logopedie,
– zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

Atestace v oboru je výhodou.

Nástup je možný od 9/2021. Výše pracovního úvazku 1,00. Ordinační doba od pondělí do čtvtku včetně. Pátek volný – k vašemu profesnímu růstu, nebo k čerpání energie do dalšího pracovního týdne.

Pokud Vás moje nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na zuzana.blazkova@logopediejinak.com

Více o mně a ambulanci zde: www.logopediejinak.com

Zuzana Blažková

Speciálně pedagogické centrum Ostrava – Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a hledá do svého týmu speciálního pedagoga – logopeda (nástup od 1/2022, zástup za RD s možností prodloužení pracovní smlouvy na neurčito). Požadované vzdělání: magisterské studium se SZZ speciální pedagogika – logopedie (surdopedie). ŘP skupiny B výhodou. Platové zařazení: pedagogický pracovník ve 12. platové třídě (při nástupu) + zvláštní příplatek. Zaměstnanecké výhody: 40 dnů dovolené + studijní volno, stravování ve školní jídelně, příspěvek z FKSP. Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 9. 2021 na email spc.khyr@zskptvajdy.cz

SPC při ZŠ s MŠ Schola Viva, Šumperk přijme LOGOPEDA nebo SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA se státní zkouškou z logopedie

Speciálně pedagogické centrum při ZŠ s MŠ Schola Viva, o.p.s., Erbenova 16, Šumperk přijme LOGOPEDA nebo SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA se státní zkouškou z logopedie na pracovní úvazek 1,0. Podmínkou je odborná kvalifikace získaná VŠ vzděláním v příslušném magisterském studijním programu. Náplní práce je speciálně pedagogická a logopedická diagnostika a intervence. Práce v menším, podporujícím, kreativním týmu, pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od září 2021, případně dle dohody. Zájemci mohou poslat svůj životopis na adresu: hradilova@schola-viva.cz. Pro více informací: 739 025 609.

hledáme dobrovolníka – „asistenta“, nejlépe muže, který by jel s naším kamarádem Jendou k moři

Vážení,

hledáme dobrovolníka – „asistenta“, nejlépe muže, který by jel s naším kamarádem Jendou (z Přerova) na týden do Chorvatska k moři.

Jedeme do Pakoštane, termín 13. – 22.8. 2021 (pá večer až neděle ráno), bydlení v apartmánech, strava je zajištěna tj. snídaně a večeře a na oběd polévka, kterou dostaneme při snídani.  K moři je to 200 m. Doprava z Přerova až na místo.

Jenda je mladík s mentálním postižením, vcelku samostatný, pohybuje se jen pomaleji, pohyb běžně zvládá,  potřebuje jen trvalý dohled, slovní dopomoc a  pomoc s hygienou. V kolektivu se dobře adaptuje.

Dobrovolník by měl zaplacen celý zájezd, za  týdenní péči o Jendu by rodina  poskytla 5.000,- Kč.  Po domluvě by se tato aktivita dala zahrnout i do případné praxe. Před odjezdem by bylo nutné alespoň jedno  osobní  setkání s Jendou a jeho rodinou.

Bližší informace podá nebo zprostředkuje Hana Ryšánková, tel. 608 858 181,

e-mail:  spmpprerov@seznam.cz

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením  v ČR, pobočný spolek Přerov,      Kosmákova 46, 750 02 Přerov, tel. 581 201 334

Oznámení pro studenty, kteří se budou prezenčně účastnit zkoušek, SZZ, konzultací, či praktické výuky – ohledně akceptace PCR, či POC testů testů

Platná pravidla pro PdF v souladu s Mimořádným opatřením č. 433 Ministerstva zdravotnictví s účinností od 10. 5. 2021, kdy došlo k časové změně podmínek akceptace testů studentů, kteří se účastní klinické a praktické výuky a praxe, individuálních konzultací a zkoušek.

Student aktuálně musí prokázat, že:

· absolvoval nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

· absolvoval nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

· má vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů, nebo

· prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní, nebo

· se prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou,
s negativním výsledkem.

Výše uvedené potvrzení není nutné archivovat, dostačující je předložení jednoho z výše uvedených dokumentů příslušnému vyučujícímu.