Rozvrhy kombinovaného a celoživotního studia

Vážení studenti,

zde na těchto stránkách jsou vyvěšeny aktuální rozvrhy kombinovaného a celoživotního studia na akademický rok 2019/2020. Zavěšené rozvrhy byly aktualizovány k 25.9.2019., i nadále však může v rozvrzích docházet ke změnám.  Tyto změny budete nacházet v části Změny rozvrhu.

Aktuální změny rozvrhu budou vyvěšeny ve středu každý týden na aktuálně platný týden. U neočekávaných změn ovšem i později. Prosím kontrolujte změny i ve čtvrtek odpoledne.

V případě dotazů k rozvrhům kombinovaného a celoživotního studia mě kontaktujte na:
– jerabkova.katerina@gmail.com; katerina.jerabkova@upol.cz nebo tel. 585 635 331.

Mgr. Kateřina Jeřábková, Ph.D.

Materiál s informacemi k zápisu předmětů do STAGu:

pokyny_k_zapisu

Informace k C předmětu USS/KUKTE

Podmínkou splnění tohoto předmětu je aktivní účast studentů na výuce. Vyučující nezadává náhradní práci za neúčast. Pokud se nemůžete výuky zúčastnit, prosím nezapisujte se na tento předmět.

C předměty

Kapacita C předmětů je omezena záměrně. Navýšit lze pouze se souhlasem vyučujícího. Souhlas musíte přeposlat dr. Jeřábkové.