Pracovní nabídky

Hledáme nové kolegy či kolegyně do projektového týmu – místo výkonu práce je Olomouc 

Máte chuť do pestré a nestereotypní práci s lidmi? Baví Vás práce spojená se žáky se SVP? Do našeho projektového týmu, hledáme pracovníky na pozici:

1) METODIK TRANZITNÍHO PROGRAMU (TP)

2) ODBORNÝ PRACOVNÍK

Více informací zde: Nabídka pracovního místa


 

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice přijme od září 2021 asistenta pedagoga na celý úvazek pro žákyni se zrakovým postižením. Žádosti s krátkým životopisem prosím zasílejte na naši e-mailovou adresu jana.rakova@mzs-vb.cz.   

Inzerát 1. st.+

Inzerát SP.+SPC Prostějov hledá do svého kolektivu nového pracovníka na pozici speciální pedagog na pracovní úvazek 1,0 na dobu určitou (zástup za MD). Podmínkou je odborná kvalifikace získaná vysokoškolským vzděláním v příslušném magisterském programu. Praxe v ŠPZ je vítána. Výhodou je ŘP skupiny B (aktivní řidič). 

Nástup možný  od 1. 5. 2021- 1. 6. 2021. Zájemci mohou zasílat svůj životopis do 12. 3. 2021 na emailovou adresu: novotna@spc-prostejov.cz.

Nabízíme: dobré pracovní zázemí v přátelském kolektivu, smlouvu na dobu určitou- zástup za MD, tabulkový plat – 12. platová třída.


 

ZŠ T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005 hledá učitele/ učitelku pro 1. stupeň ZŠ a učitele/ učitelku s aprobací Čj , Dě, Rj, Šj v libovolné kombinaci. Úvazek 1,00 s nástupem od 1. 8. 2021 nebo od 1. 9. 2021.

Upřednostňujeme zaslání životopisu s motivačním dopisem na mailovou adresu. Žadatel bude pozván na osobní schůzku.

Kontakt : radka.lokvencova@zstgmnachov.cz nebo eva.markova@zstgmnachod.cz

Bližší informace o škole naleznou na: www.zstgmnachod.cz


Centrum pro dětský sluch Tamtam

vyhlašuje pro svou službu Raná péče pro Moravu a Slezsko výběrové řízení na pozici

PORADCE RANÉ PÉČE pro přímou terénní práci v rodinách s dětmi se sluchovým postižením

Více inforamcí získáte zde: https://www.jobs.cz/rpd/1547703789/?searchId=c8cf5656-049b-40ce-b9ed-13a75cf80ec6&rps=233


 
Mateřská škola, základní škola a střední škola Vyškov, příspěvková organizace
 
Naše škola má dlouhodobou a úspěšnou zkušenost se vzděláváním žáků s PAS. S jejich navyšujícím se počtem v příštím roce budeme pro tyto žáky otevírat již čtvrtou třídu. Proto do našeho kolektivu hledáme speciálního pedagoga od srpna 2021.
 
Požadujeme: VŠ vzdělání – magisterský titul, obor: Speciální pedagogika pro učitele, dobré komunikační schopnosti, ochotu dále se vzdělávat, schopnost pracovat v týmu,
samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, dobrou uživatelskou znalost práce s PC, psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace, profesionalitu, sebereflexi, trestní bezúhonnost.
 
Nabízíme: zodpovědnou a smysluplnou práci, příležitost k profesnímu i osobnostnímu růstu, kolegiální spolupráci, příspěvek na další vzdělávání, 40 dní dovolené, školní stravování a jiné benefity.
 
Máte-li zájem, zašlete nám motivační dopis se strukturovaným životopisem na adresu sps.vyskov@skolyjm.cz, případně se můžete informovat na tel. 517 348 909.

Dobrý den,

poptávám doučování češtiny pro žákyni 9.ročníku ZŠ, s odlišným mateřským jazykem, s 2.stupněm podpory. Doučování by probíhalo formou dobrovolnictví, nabízíme možnost uznat jako praxi. Doučování je možné realizovat buď online nebo v prostorách školy. Začátek je možný ihned.

Pro bližší informace pište na email 

skarohlidova.j@zskomenium.cz nebo volejte na tel: 776 612 847 (pondělí-středa, 8:00-16:00).

Mgr. et Mgr. Jitka Škarohlídová, školní psycholog, FZŠ Komenium a MŠ Olomouc


Dobrovolnictví – doučování

Hledáme dobrovolnici/dobrovolníka na pomoc s výukou a doučováním 14leté dívky s Turnerovým syndromem a mírnou poruchou autistického spektra. Přímo v domácnosti rodiny v Oseku nad Bečvou, okres Přerov.Vážní zájemci prosím kontaktujte Lenku Mišekovou na tel. 608 06 15 10.

_________________________________________________________

Do organizace Za sklem, o.s. hledáme pracovníka na pozici speciální pedagog pro práci
v Sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi s PAS
a Sociální rehabilitaci pro osoby s PAS

více informací zde:

___________________________________________

 

Do ambulance klinické logopedie ve Velkých Losinách (okr. Šumperk) přijmu kolegyni klinickou logopedku / logopedku (absolventku magisterského studijního programu se SZZ z logopedie a surdopedie) na částečný pracovní úvazek.

Více informací zde:

———————————————————————————————————–

Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník/pracovnice, lektor(ka) programu primární prevence

Více zde:

 

FN Olomouc přijme logopeda na pozici logopeda ve zdravotnictví. Více informací zde: https://www.lmcg2.com/pd/1481239219/?rps=202

Ředitelka Církevní mateřské školy Ovečka v Olomouci vypisuje výběrové řízení na pozici asistenta pedagoga s úvazkem 20 hod / týden.Požadavky: trestní bezúhonnost, odborná kvalifikace (předškolní pedagogika,  optimálně speciální pedagogika se zaměřením na logopedii); žádosti je možné zasílat do 15.7.2020, nástup 1.9.2020. Informace u ředitelky školy mob.739344027.

Pracovní místo asistenta pedagoga pro synka Honzíka

Hledáme asistenta pedagoga pro syna 4,5 letého do Církevní mateřské školy Ovečka na 4 hodiny denně. Asistent/ka ideálně se zaměřením logopedie (Honzík nám zatím nemluví). Jedná se o zaměstnanecký poměr… Bližší informace: Mgr. Zuzana Stryjová, Dis. 737 731 470

 

 

Hledá se učitel/ka se speciálně pedagogickým vzděláním – zaměření logopedie: více informací zde: https://www.easy-prace.cz/volne-misto/ucitel-ka-se-specialne-pedagogickym-vzdelanim-zamereni-logopedie/826801?fbclid=IwAR0X5FBAilCE4B5SDUY_kIETZ4AOdKyLY4jkQMV4XfDR8Qgu18NZWfCc8HY

_____________________________________________

 

Škola: ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o.

Adresa: Smiřických 740, Náchod

Kontakt: D.Jarolímová 724 170 055, djarolimova@amnachod.cz

Nabízené předměty: anglický jazyk, informační a komunikační technologie, ekonomika

Úvazek: dle domluvy (umožníme studijní volno ke zkouškám)

Nástup: 1.9.2020

________________________________

LORM hledá terénní pracovníky do Brna, ostravy, Liberce a Prahy 1. Více inforamcí nalzenete zde:

Hledá se učitelka prvního stupně do MŠ a ZŠ logopedické v Přerově. Nástup možný od září – kontaktujte prosím Mgr. Michaelu Nadymáčkovou tel.č. 731189844.

V SPC v Přerově  hledají od září logopedku na plný úvazek jako zástup MD. Jedná se o práci 4 dny v Přerově a jeden den v týdnu v Hranicích na Moravě.V případě zájmu kontaktovat Mgr. Michaelu Nadymáčkovou tel.č. 731189844.

 

Hledáme pro syna (chlapec s poruchou autistického spektra velmi přátelské a klidné povahy, který studuje první ročník šestiletého studia na gymnáziu) od příštího školního roku (2020-2021) asistenta pedagoga (na plný úvazek), který by měl odpovídající vzdělání a byl schopen zvládat asistenci v podmínkách studia na gymnáziu. Ideální by bylo, pokud by byl z Přerova nebo Hranic na Moravě.

Ing. Karel Valvoda [mailto:k.valvoda@post.cz]