Pracovní nabídky

Speciálně pedagogické centrum při ZŠ s MŠ Schola Viva, o.p.s., Erbenova 16, Šumperk přijme LOGOPEDA nebo SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA se státní zkouškou z logopedie na pracovní úvazek 1,0. Podmínkou je odborná kvalifikace získaná VŠ vzděláním v příslušném magisterském studijním programu. Náplní práce je speciálně pedagogická a logopedická diagnostika a intervence. Práce v menším, podporujícím, kreativním týmu, pozice je vhodná i pro absolventy nebo studenty 5. ročníků. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Zájemci mohou poslat svůj životopis na adresu: hradilova@schola-viva.cz. Pro více informací: 739 025 609.


SPC pro vady řeči a sluchu při Mateřské škole, základní škole a střední škole pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí hledá do svého týmu novou kolegyni (kolegu) na pozici speciální pedagog-logoped, surdoped pro elokované pracoviště ve Frýdku-Místku.

více informací zde: inzerát UPOL (1)


Hledá se: Terénní sociální pracovník pro hluchoslepé LORM Brno

více informací naleznete zde: Výběrové řízení soc pracovník Brno (1)


Fakultní nemocnice Ostrava, Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku, hledá vhodného zaměstnance na pozici: LOGOPED VE ZDRAVOTNICTVÍ.

Více informací zde: Logoped ve zdravotnictví inzerat


Hledáme studenty / tky, kteří jsou / byli na praxích v 7. třídě v ZŠ Logopedické v Olomouci. Potřebujeme doučování pro syna, který do této třídy dochází. Syn má problémy s pamětí, zrakem a orientací v prostoru.
Protože někteří z Vás studentů speciální pedagogiky chodí na praxi do školy, kterou navštěvuje můj syn, využila bych toho, že se znají a navázali by na učivo, které berou ve škole.
V rámci dodržování GDPR bohužel škola mi nemůže poskytnout kontakt na studenty. Tak bych Vás chtěla poprosit, zda byste se ozvali ti z Vás, kteří mají zájem.
Sobotková Beata

Kontakt: Beata_P@seznam.cz>


Hľadáme terapeuta – psychológa alebo špeciálneho pedagóga na vedenie Socioklubu v rámci Modrého klubu. Jednalo by sa o 45-60 min priamej práce s deťmi s ľahšou formou PAS a ADHD (5-6 detí vo veku 6-11 rokov), ktorá by mala byť formou nesúťaživých spoločných hier, zameraných hlavne na spoluprácu medzi deťmi a vzájomnú interakciu.

V programe pomáhajú asistenti, ktorých úlohou je deti vhodne motivovať k účasti a pomáhať im.


 

Speciálně pedagogické centrum Ostrava – Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a hledá do svého týmu speciálního pedagoga – logopeda (nástup od 1/2022, zástup za RD s možností prodloužení pracovní smlouvy na neurčito). Požadované vzdělání: magisterské studium se SZZ speciální pedagogika – logopedie (surdopedie). ŘP skupiny B výhodou. Platové zařazení: pedagogický pracovník ve 12. platové třídě (při nástupu) + zvláštní příplatek. Zaměstnanecké výhody: 40 dnů dovolené + studijní volno, stravování ve školní jídelně, příspěvek z FKSP. Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 9. 2021 na email spc.khyr@zskptvajdy.cz


 


 

Speciálně pedagogické centrum při ZŠ s MŠ Schola Viva, o.p.s., Erbenova 16, Šumperk přijme LOGOPEDA nebo SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA se státní zkouškou z logopedie na pracovní úvazek 1,0. Podmínkou je odborná kvalifikace získaná VŠ vzděláním v příslušném magisterském studijním programu. Náplní práce je speciálně pedagogická a logopedická diagnostika a intervence. Práce v menším, podporujícím, kreativním týmu, pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od září 2021, případně dle dohody. Zájemci mohou poslat svůj životopis na adresu: hradilova@schola-viva.cz. Pro více informací: 739 025 609.


Hledá se logoped / ka ve zdravotnictví pro ambulanci v Hořicích a Lázních Bělohradě – Královéhradecký kraj, okres Jičín. Jedná se o zástup za MD od září 2021 s nástupem možným i dříve.

Kontakt: Mgr. Lacinová Pavlína, 737328883, lacinovap@seznam.czOd 1. 9. 2021 přijmeme učitelku/učitele pro 1. stupeň ZŠ se speciální pedagogikou a státní závěrečnou zkouškou z logopedie. Zájemci prosím zašlete životopis na email skola@logopaed.cz.


Vážení,

hledáme dobrovolníka – „asistenta“, nejlépe muže, který by jel s naším kamarádem Jendou (z Přerova) na týden do Chorvatska k moři.

Jedeme do Pakoštane, termín 13. – 22.8. 2021 (pá večer až neděle ráno), bydlení v apartmánech, strava je zajištěna tj. snídaně a večeře a na oběd polévka, kterou dostaneme při snídani.  K moři je to 200 m. Doprava z Přerova až na místo. 

Jenda je mladík s mentálním postižením, vcelku samostatný, pohybuje se jen pomaleji, pohyb běžně zvládá,  potřebuje jen trvalý dohled, slovní dopomoc a  pomoc s hygienou. V kolektivu se dobře adaptuje.

Dobrovolník by měl zaplacen celý zájezd, za  týdenní péči o Jendu by rodina  poskytla 5.000,- Kč.  Po domluvě by se tato aktivita dala zahrnout i do případné praxe. Před odjezdem by bylo nutné alespoň jedno  osobní  setkání s Jendou a jeho rodinou.

 

Bližší informace podá nebo zprostředkuje Hana Ryšánková, tel. 608 858 181,

e-mail:  spmpprerov@seznam.cz

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením  v ČR, pobočný spolek Přerov,      Kosmákova 46, 750 02 Přerov, tel. 581 201 334


 


 

  

Pro Verheul neurosensory centre Ostrava hledáme fyzioterapeuty a ergoterapeuty s praxí i bez.  Zároveň hledáme speciální pedagogy (se zaměřením na tyflopedii, logopedii, ale především se zájmem o práci s dětmi). 

Kontaktovat nás můžete na tel. č. +420 774 490 979 nebo e-mailem na info@verheul-centre.com


Hledáme nové kolegy či kolegyně do projektového týmu – místo výkonu práce je Olomouc 

Máte chuť do pestré a nestereotypní práci s lidmi? Baví Vás práce spojená se žáky se SVP? Do našeho projektového týmu, hledáme pracovníky na pozici:

1) METODIK TRANZITNÍHO PROGRAMU (TP)

2) ODBORNÝ PRACOVNÍK

Více informací zde: Nabídka pracovního místa


 


   

Inzerát 1. st.+

Inzerát SP.+SPC Prostějov hledá do svého kolektivu nového pracovníka na pozici speciální pedagog na pracovní úvazek 1,0 na dobu určitou (zástup za MD). Podmínkou je odborná kvalifikace získaná vysokoškolským vzděláním v příslušném magisterském programu. Praxe v ŠPZ je vítána. Výhodou je ŘP skupiny B (aktivní řidič). 

Nástup možný  od 1. 5. 2021- 1. 6. 2021. Zájemci mohou zasílat svůj životopis do 12. 3. 2021 na emailovou adresu: novotna@spc-prostejov.cz.

Nabízíme: dobré pracovní zázemí v přátelském kolektivu, smlouvu na dobu určitou- zástup za MD, tabulkový plat – 12. platová třída.


 

ZŠ T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005 hledá učitele/ učitelku pro 1. stupeň ZŠ a učitele/ učitelku s aprobací Čj , Dě, Rj, Šj v libovolné kombinaci. Úvazek 1,00 s nástupem od 1. 8. 2021 nebo od 1. 9. 2021.

Upřednostňujeme zaslání životopisu s motivačním dopisem na mailovou adresu. Žadatel bude pozván na osobní schůzku.

Kontakt : radka.lokvencova@zstgmnachov.cz nebo eva.markova@zstgmnachod.cz

Bližší informace o škole naleznou na: www.zstgmnachod.cz 
Mateřská škola, základní škola a střední škola Vyškov, příspěvková organizace
 
Naše škola má dlouhodobou a úspěšnou zkušenost se vzděláváním žáků s PAS. S jejich navyšujícím se počtem v příštím roce budeme pro tyto žáky otevírat již čtvrtou třídu. Proto do našeho kolektivu hledáme speciálního pedagoga od srpna 2021.
 
Požadujeme: VŠ vzdělání – magisterský titul, obor: Speciální pedagogika pro učitele, dobré komunikační schopnosti, ochotu dále se vzdělávat, schopnost pracovat v týmu,
samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, dobrou uživatelskou znalost práce s PC, psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace, profesionalitu, sebereflexi, trestní bezúhonnost.
 
Nabízíme: zodpovědnou a smysluplnou práci, příležitost k profesnímu i osobnostnímu růstu, kolegiální spolupráci, příspěvek na další vzdělávání, 40 dní dovolené, školní stravování a jiné benefity.
 
Máte-li zájem, zašlete nám motivační dopis se strukturovaným životopisem na adresu sps.vyskov@skolyjm.cz, případně se můžete informovat na tel. 517 348 909.

Dobrý den,

poptávám doučování češtiny pro žákyni 9.ročníku ZŠ, s odlišným mateřským jazykem, s 2.stupněm podpory. Doučování by probíhalo formou dobrovolnictví, nabízíme možnost uznat jako praxi. Doučování je možné realizovat buď online nebo v prostorách školy. Začátek je možný ihned.

Pro bližší informace pište na email 

skarohlidova.j@zskomenium.cz nebo volejte na tel: 776 612 847 (pondělí-středa, 8:00-16:00).

Mgr. et Mgr. Jitka Škarohlídová, školní psycholog, FZŠ Komenium a MŠ Olomouc


Dobrovolnictví – doučování

Hledáme dobrovolnici/dobrovolníka na pomoc s výukou a doučováním 14leté dívky s Turnerovým syndromem a mírnou poruchou autistického spektra. Přímo v domácnosti rodiny v Oseku nad Bečvou, okres Přerov.Vážní zájemci prosím kontaktujte Lenku Mišekovou na tel. 608 06 15 10.

_________________________________________________________

D