Rozvrhy kombinovaného studia

Rozvrhy jsou platné k 8.9.2017.


Magisterské studium

Učitelství pro 1. st. ZŠ a speciální pedagogika (U1SPN)

1. ročník – 1. U1SPN – 2017

2.ročník – 2. U1SPN 2017

3. ročník – 3. U1SPN 2017

4. ročník – 4. U1SPN 2017

5. ročník – 5. U1SPN 2017


Navazující magisterské studium

Speciální pedagogika – poradenství (SPPO)

1. ročník – 1.SPPO_2017_2018

2. ročník – 2.SPPO_2017_2018

Speciální pedagogika pro 2. st. ZŠ a SŠ (SPPN nebo SPP 2.st.ZŠSŠ N)

1. ročník – 1.SPP2ST_2017_2018

2. ročník –2. SPP2ST 2017_2018


Bakalářské studium

Speciálněpedagogická andragogika (SPANDR)

1. ročník – 1._SPANDR_2017_2018

2. ročník – 2. SPANDR_2017_2018

3. ročník – 3. SPANDR_2017_2018

Speciální pedagogika – intervence (SPIN)

1. ročník – 1.SPIN_2017_2018

2. ročník – 2.SPIN_2017_2018

Speciální pedagogika pro 2.st. ZŠ a SŠ (SPP – Bc nebo SPP 2STZŠ-Bc)

1. ročník – 1. SPP2ST_2017_2018

2. ročník – 2. SPP2ST_2017_2018

3. ročník – 3. SPP2ST_2017_2018 !!!nová verze!!!

Speciální pedagogika pro výchovné pracovníky (SPPED)

3. ročník – 3. SPPED_2017_2018

Speciální pedagogika – vychovatelství (SPPED nebo SPVY)

1. ročník – 1. SPPED_2017_2018

2. ročník – 2. SPPED_2017_2018

Speciální pedagogika předškolního věku (SPPV)

3. ročník – 3. SPPV_2017_2018

Speciální pedagogika předškolního věku – učitelství pro MŠ (SPPV nebo SP MŠ)

1. ročník – 1. SPPV_2017_2018

2. ročník – 2. SPPV_2017_2018


“C” předměty

C_2017_2018

 



Změny v rozvrzích

4.5.2018

  • na 4.5. nejsou hlášeny žádné změny v rozvrzích studijních oborů garantovaných USS

27.4.2018

  • 3.r. U1SPN – 8.45 – 12.00 výuka USS/KTAUD s MUDr. Korpovou na N13, 12.15 – 15.45 výuka USS/KTSU1 s doc. Vitáskovou na N11
  • 1.r. SP pro 2.st.ZŠ a SŠ nMgr. – 8.45 – 12.00 výuka USS/KUAUD s MUDr. Korpovou na N13, 12.15 – 15.45 výuka USS/KUSU2 s doc. Langerem na N13, 16.00 – 17.30 výuka USS/KUSU2 s dr. Kučerou na N13
  • 1.r. SP předš. věku – učitelství pro MŠ – 8.00 – 13.00 výuka KPV/KPP2Q s dr. Berčíkovou na P39, 13.30 – 16.45 výuka KPS/KPPTQ s dr. Kvintovou na N16

20.4.2018

  • 1.r. SPANDR – 8.00 – 15.00 proběhne výuka předmětu KPG/KAMSQ s Dr. Pitnerovou

13.4.2018

  • 2.r. SP intervence – USS/KBRPE – výuka po konzultaci se studenty proběhla 12.1.2018

6.4.2018

  • 2.r. U1SPN – KMT/KTM4Q – výuku povede dr. Hodaňová
  • 1.r. SP MŠ – KPS/KPPTQ – výuku povede dr.Kvintová

30.3.2017

  • Velký pátek – výuka neprobíhá

23.3.2018

  • 1.r. SPPO – skupina M – nikdo si nezvolil a proto není výuka předmětu USS/KNSZA; USS/KUSPA výuku povede Divoká
  • 1.r. SPANDR – od 11:30 bude výuka předmětu USS/KAND2 s dr. Müllerem na N13 (výuka předmětu KPG/KAMSQ s dr. Pitnerovou je přesunuta na 20.4.)
  • 1.r. SPP VYCH – předmět USS/KUSPA povede Divoká
  • 2.r. SP INT – předmět USS/KUSPA povede Divoká
  • 2.r. U2SPN (NMgr.) – proběhne výuka předmětu USS/KSTFB s doc. Finkovou v její pracovně – domluveno individuálně
  • C” předmět USS/KUROM – výuku povede Slavíčková Dvořáková

16.3.2018

  • 1.r. U2SP NMgr. – výuka USS/KUPS2 s dr. Müllerem je od 9.45 do 15.00, výuka USS/KUPSE s MUDr. Táborským je od 15.15 do 18.30 – oboje na N15

9.3.2017

  • 2. r. U1SPN – předmět KPV/KTTLQ je vyučován na TJ Loděnice, předmět KPV/KTC2Q povede dr. Hrdličková
  • 1.r. SPPO – předmět USS/KNACH povede Dr. Chrastina, předmět USS/KNKPS povede doc. Potměšilová, předmět USS/KNSOS se nekoná
  • 3.r. U2SP (Bc.) – učitelství pro 2.st. ZŠ a SŠ se speciální pedagogikou – probíhá výuka předmětu USS/KUSPA s Dr.Škurkem na N14

2.3.2018

  • 1.r. U1SPN – předmět KHV/KTH2Q proběhne na JK 301
  • 2.r. U1SPN – předmět KMT/KTM4Q povede dr. Hodaňová
  • 3.r. U1SPN – předmět USS/KTORL – MUDr. Korpová přijde o chvíli později
  • 1.r. U2SP NMgr. – předmět USS/KUORL – MUDr. Korpová přijde o chvíli později
  • 2.r. U2SP NMgr. – předmět USS/KSTTA povede Mgr. Laibnerová
  • 2.r. SPPO NMgr. – předmět USS/KNUZF povede dr.Lečbychová

23.2.2018

  • 3.r. SP pro 2.st.ZŠ a SŠ (Bc.) – od 8.00 do 11.15 proběhne předmět USS/KZSPU s dr. Urbanovskou na N11; USS/KUTFD proběhne na N14
  • 2.r. SP pora – na 23.2. přehozena výuka z 16.2., tj. USS/KNUVP a USS/KNUPT + naáhradní temrín předmětu USS/KNUCJ
  • 3.r. SPPV – KPS/KPPST výuku povede Křivánková, USS/KPPS3 – výuku povede dr. Kozáková
  • 3.r. SPANDR – USS/KATM2 proběhne na N13, KAZ/BKZDS proběhne na N11

16.2.2018

  • 2.r. U1SPN – KPV/KTPLQ – výuka proběhne v městském bazénu
  • 3.r. U1SPN – výuka USS/KTAUD + USS/KTSU1 přesunuta na 27.4. 8.45 – 12.00 USS/KTAUD na N13, USS/KTSU1 od 12.15 do 15.45 na N11
  • 1.r. učit. pro 2.st. ZŠ a SŠ (NMgr.) – výuka USS/KUAUD + USS/KUSU2 přesunuta na 27.4., USS/KUAUD 8.45 – 12.00 na N13, USS/KUSU2 12.15 – 17.30 na N13
  • 2.r. SPPO – výuka z 16.2. přesunuta po dohodě se studenty na 23.2.
  • 2.r. SP VYCH – výuka předmětu KPG/KVOLQ zkrácena časově od 12.15 do 14.00, výuku povede dr. Jůvová, místnost N14 (info zaslána na společný mail)

9.2.2018

  • 2.r. U1SPN – dne 9.2. přidán do rozvrhu po předchozím projednání se studenty předmět KPV/KTDCQ s doc. Fasnerovou od 8.00 do 13.00 na P31
  • 3.r. U1SPN – výuka KPV/KTCTE proběhne na místnosti P31 (spojeno s 2.r. U1SPN)
  • 3.r. SPPV – předmět USS/KPTY3 povede dr. Růžičková
  • 3.r. SPANDR (Bc.) – předmět USS/KATM1 povede Mgr. Štěpán; předmět KAZ/KAPSD se nekoná – studenti mají předmět již ukončen

2.2.2018

  • 1.r U1SPN – začátek výuky předmětu KPV/KTDZQ je posunut z důvodu přítomnosti vyučující na státních závěrečných zkouškách na 13.15 hod. Místnost zůstává stejná N14.
  • 5.r. U1SPN – výuku předmětu USS/KTDRA povede dr.Veitová
  • 1.r. SP – vychovatelství – předmět USS/KUEP1 povede Mgr. Štěpán
  • 2.r. Sp pro 2st. ZŠ a SŠ (Bc.) – předmět USS/KUEP1 povede Mgr. Štěpán

26.1.2018

  • 3.r. U1SPN – KMT/KTMA6 – výuka proběhne na učebně P4; KPS/KTPPT – výuka proběhne na P21 (z důvodu konání SZZ na N13)
  • 2.r SPANDR (Bc.) – USS/KAEPR výuku povede dr. Veitová; USS/KAND3 proběhne na učebně P8 (z důvodu konání SZZ na N16)

19.1.2018

  • 1.r. U1SPN – 8.00 – 11.15 probíhá na P23 výuka předmětu KMT/KTM1Q s Dr. Bártkem

12.1.2018

  • 2.r. učitelství pro 2.st. ZŠ a SŠ NMgr. – USS/KTSF3 – výuka po individuální dohodě s vyučující (doc. Finkovou) přesunuta na 23.3.

5.1.2018 (změny platí v podobě zavěšené před svátky)

  • 1.r. U1SPN – nebude výuka předmětu KMT/KTM1Q, ale proběhne na TJ Loděnice KPV/KZPMQ Psychomotorika (původně dne 19.1.) – jste rozděleni do skupin A (8.00 – 9.30) a B (9.30 – 11.00)

15.12.2017

  • 5.r. U1SPN – prohozena výuka – 8.00 – 11.15 výuka Psychopedie 4 s Dr. Müllerem, 11.30 – 15.00 Spec. zdrav. propedeutika s Dr. Zemánkem

8.12.2017

  • nejsou hlášené žádné změny v rozvrhu KS oborů se speciální pedagogikou na 8.12.

1.12.2017

  • 3.r. U1SPN – výuka PDF/KTDTV proběhne na místnosti P21
  • 1.r. SP pro 2. st. ZŠ a SŠ (NMgr.) – 8.00 – 11.15 na P21 proběhne výuka předmětu USS/KSPOU s Dr. Mlčákovou (Velká omluva za minulé zmatky u termínu této výuky. K. Jeřábková.)

24.11.2017

  • na 24.11. nejsou hlášeny žádné změny v rozvrzích oborů garantovaných ÚSS

17.11.2017

  • státní svátek

10.11.2017

  • na 10.11.2017 není hlášená žádná změna v rozvrhu KS u oborů USS

3.11.2017

  • 1.r. U1SPN – předmět KPV/KTPMQ  proběhne od 11.30 do 13.00 pro skupinu A a od 13.00 do 14.30 pro skupinu B na budově TJ lodní sporty

27.10.2017

  • 1.r. učitelství pro 2.st. ZŠ a SŠ NMgr. – od 8.00 do 11.15 proběhne výuka předmětu USS/KSPOU Spec. poruchy učení s Dr. Mlčákovou (na P21)

20.10.2017

  • 1.r. SPANDR – KPG/KATSQ – předmět nebude vyučován dne 20.10. – bližší informace ohledně výuky tohoto předmětu obdržíte v den výuky od Mgr. Buchtové, příp. budete kontaktováni Dr. Pitnerovou

13.10.2017

  • 1.r. U1SPN – nekoná se výuka předmětu KPV/KTPMQ – místo ní proběhne výuka předmětu KAZ/KSZPQ Spec. zdrav. propedeutika s Dr. Zemánkem na místnosti N14 (10.30 – 16.00)

6.10.2017

  • 1.r. SP poradenství – výuka USS/KNUPO na místnosti N14

22. 9. 2017

  • 2.r. SP – MŠ – předmět USS/KUMEV probíhá na místnosti N13
  • 2.r. SP – VYCH – předmět USS/KUMEV probíhá na místnosti N13
  • 1.r. SP – Intervence – KPS/KBOPQ a KPESQ probíhají na místnosti P31